ba-tarz

baszta rzemień
AEISEC Polska

Organizacja AEISEC to pozarządowa organizacja non-profit, która uważana jest za jedną z największych międzynarodowych organizacji studenckich. Założona została w 1948 roku, a w Polsce działa od 1971 roku.

Stowarzyszenie funkcjonuje jako 20 komitetów lokalnych, w 18 miastach, na 54 uczelniach wyższych. Mogą do niego przystąpić studenci, którzy chcą się rozwijać i interesują się problemami otaczającego świata, przywództwem i zarządzaniem.

Organizacja stawia sobie za misję wykształcenie liderów. W AEISEC Polska można nauczyć się umiejętności komunikacyjnych, przedsiębiorczości.

Członkowie mogą wyjeżdżać na staże i wolontariaty zagraniczne w 124 krajach, ucząc się i poznając nowe kultury. Ponadto w środowiskach lokalnych stowarzyszenie organizuje szkolenia i konferencje z udziałem ekspertów oraz panele dyskusyjne z ludźmi z innych kultur.

Co roku AEISEC Polska podejmuje działania na rzecz wprowadzania studentów na rynek pracy. Organizowane są „Dni Kariery”, które obejmują targi pracy, praktyk i staży oraz szkolenia i warsztaty.

Magazyn do wynajęcia Poznań Starołęka