ba-tarz

baszta rzemień

Jeżeli lubisz polskie, górskie krajobrazy to jedź w Bieszczady! Jest to miejsce, w którym z pewnością odpoczniesz od zgiełku miasta, a na szlaku nie spotkasz zbyt wielu turystów. Co warto zobaczyć? Największą atrakcją Bieszczadów są tereny należące do Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

To tutaj znajduje się worek bieszczadzki, czyli Dolina Górnego Sanu. Na obszarze Parku masz aż 142 km szlaków i ścieżek dydaktycznych.

Bieszczady Wysokie to miejsce dla osób, które lubią chodzić. Wybierając Bieszczady na miejsce, w których spędzisz swoje wymarzone wakacje musisz pamiętać, aby wziąć wygodne buty i kurtkę przeciwdeszczową – pogoda tam jest bardzo zmienna.

Jednak twój trud włożony w pokonywanie szlaków zostanie wynagrodzony pięknymi widokami. Chcąc zobaczyć tylko najważniejsze trasy, twój urlop musiałby trwać miesiąc – dlatego wcześniej dokładnie zaplanuj swoją wyprawę.

Jeżeli lubisz kontakt z przyrodą wybierz ośrodek, w którym będziesz miał gwarantowane tylko łóżko – bez prądu i bieżącej wody będziesz mógł na nowo zachwycić się naturą.