ba-tarz

baszta rzemień

Każda kobieta stosująca makijaż musi pamiętać o prawidłowym jego zmywaniu. Jest to szczególnie istotne dla zdrowia skóry oraz oczu. Resztki pozostawionego na skórze makijażu to idealna pożywka dla wszelkiego rodzaju drobnoustrojów powodujących wypryski i podrażnienia. Niedokładnie zmyte z makijażu oczy są zaczerwienione, przesuszone i bardziej podatne na infekcje. Często pojawia się także towarzyszące temu swędzenie, pieczenie czy uporczywe uczucie suchości albo wrażenie „mgły” na powierzchni oka.Dlatego bardzo ważnym elementem higieny naszych oczu jest sumienny demakijaż.

Jest wiele dobrych i łatwo dostępnych kosmetyków i preparatów przeznaczonych do demakijażu okolic oczu. Można go wykonać stosując płyny micelarne, olejki myjące, mleczka, pianki, toniki czy rozmaite płyny. Form jest wiele, należy tylko znaleźć najbardziej odpowiadający dla siebie. Preparaty te dostępne są w drogeriach albo aptekach. Jest też wiele różnych przedziałów cenowych tychże środków. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

http://eretina.pl/ stomatolog estetyczny stomatologia estetyczna poznań w poznaniu robimy stomatologię estetyczną www.primastudio.pl