ba-tarz

baszta rzemień
Gdzie się zaopatrywać?

Wspomnieliśmy o sklepach z produktami dedykowanymi hodowcom gołębi. Znalezienie stacjonarnego punktu sprzedaży może w niektórych częściach Polski stanowić poważny problem.

Dlatego właśnie osoby, które nie mieszkają w śląskim gołębniczym zagłębiu, powinny liczyć przede wszystkim na internet. Większość sklepów oferuje swoje towary również online, a to oznacza, że zanikają bariery geograficzne dotyczące dystrybucji.

Jednym kliknięciem myszki możemy zamówić pokarm dla ptaków, zabawki czy akcesoria do klatek. Zamówione towary dotrą do nas przesyłką kurierską lub pocztową, a nasze gołębie będą zadowolone.

Przy zakupie większej ilości lub składając zamówienia regularnie można liczyć na atrakcyjne zniżki i promocje. Wyrabiając sobie kartę stałego klienta hodowcy mogą w skali roku wyraźnie obniżyć koszty organizacji i utrzymania hodowli.

Czasami opłaca się także kupować akcesoria używane przez innych hodowców – ofert tego typu również szukajmy w sieci, a szczególnie na tematycznych forach internetowych.

koty bengalskie hodowla