ba-tarz

baszta rzemień
Intryganci – tam gdzie zło zwycięża

Gra Intryganci jest alternatywą dla wszystkich planszowych gier, gdzie ciągle dążymy do pokonania przeciwnika w uczciwy sposób, poprzez rzucanie kostką. Bowiem Intryganci to wersja karcianej rozgrywki, w której zwycięża tylko i wyłącznie ten, kto będzie najbardziej zły. Zdrada, postęp oraz spisek to trzy główne cechy tej zabawy, choć budzi negatywne emocje daje wiele pozytywnych bodźców.

Sama gra składa się z niezbędnych do zabawy pięciu kart cyfrowych oraz pięciu kart poleceń. W grze udział bierze od trzech do pięciu osób, z których każdy otrzymuje karty danej postaci. Jest ich osiem i każda z nich ma przydzielone do siebie kolejne jedenaście kart.

Dama, Król, Doradca, Mag, Karzeł, Szpieg, Strażnik oraz Służka, którzy biorą udział w całym zdarzeniu. Tworzymy intrygi, szpiegujemy, knujemy spiski. Możemy też donosić i tworzyć tajemnice, tak aby nie dotarła do Króla.

Uwaga na podstępnych graczy, którzy chętnie zdradzą twój sekret, żeby było bardziej zabawnie, sami możemy podpowiedzieć Królowi, kto jest tutaj wrogiem.

psychosomatyczne.chorobyswiata.com.pl