ba-tarz

baszta rzemień

Gra Intryganci jest alternatywą dla wszystkich planszowych gier, gdzie ciągle dążymy do pokonania przeciwnika w uczciwy sposób, poprzez rzucanie kostką. Bowiem Intryganci to wersja karcianej rozgrywki, w której zwycięża tylko i wyłącznie ten, kto będzie najbardziej zły. Zdrada, postęp oraz spisek to trzy główne cechy tej zabawy, choć budzi negatywne emocje daje wiele pozytywnych bodźców.

Sama gra składa się z niezbędnych do zabawy pięciu kart cyfrowych oraz pięciu kart poleceń. W grze udział bierze od trzech do pięciu osób, z których każdy otrzymuje karty danej postaci. Jest ich osiem i każda z nich ma przydzielone do siebie kolejne jedenaście kart.

Dama, Król, Doradca, Mag, Karzeł, Szpieg, Strażnik oraz Służka, którzy biorą udział w całym zdarzeniu. Tworzymy intrygi, szpiegujemy, knujemy spiski. Możemy też donosić i tworzyć tajemnice, tak aby nie dotarła do Króla.

Uwaga na podstępnych graczy, którzy chętnie zdradzą twój sekret, żeby było bardziej zabawnie, sami możemy podpowiedzieć Królowi, kto jest tutaj wrogiem.

psychosomatyczne.chorobyswiata.com.pl www.2012gniewojca.pl