ba-tarz

baszta rzemień
Inwestujemy w akcesoria

Przy hodowaniu gołębi kwestie najważniejsze są związane z takimi produktami jak karma czy mieszanki witamin i minerałów. To rzeczy, które należy codziennie podawać ptakom, aby były zdrowe i doskonale się rozwijały. Jednakże na tym nie kończą się wymagania naszych latających przyjaciół.

Jak wszystkie inne zwierzęta hodowlane, tak i one potrzebują rozmaitych akcesoriów, dzięki którym będą mogły właściwie funkcjonować w warunkach hodowli. Przebierać można w licznych propozycjach. Bardzo ważne jest, aby zaopatrując się w gołębie akcesoria sięgać po wyroby sprawdzone, pochodzące od renomowanych producentów.

Przy aktualnym zalewie taniej chińszczyzny nietrudno trafić na rzeczy, których jakość pozostawi sporo do życzenia. Tymczasem nasze gołębie zasługują na jak najlepsze warunki do życia, szczególnie że ich naturalna wolność i tak jest ograniczona klatką. Pamiętajmy jednak, że aby nie obrosnąć w tłuszczyk nasze stado musi regularnie „bujać”, co w hodowlanym żargonie oznacza swobodny lot na wolnym powietrzu.

sprzedaż kotów rasowych bryczesy www.rdao.pl