ba-tarz

baszta rzemień
McLaren P1

Swoją premierę McLaren P1 miał na Paris Motor Show w 2012 roku, natomiast wersję produkcyjną zaprezentowano rok później w Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie. Auto powstałe na bazie poprzednika, legendarnego McLarena F1, waży zaledwie 1300 kilogramów i wyposażone jest w dwa silniki: spalinowy o mocy 727 koni mechanicznych oraz elektryczny o mocy 176 KM, co łącznie daje moc 903 KM.

Dzięki tym parametrom McLaren P1 rozpędza się do setki w 2,8 sekundy, a barierę 300 kilometrów na godzinę przekracza po 16,5 sekundach. Dwudrzwiowe coupé posiada siedmiobiegową skrzynię sekwencyjną z podwójnym sprzęgłem oraz napęd na tylne koła.

Prototyp P1 osiągał nawet do 384 kilometrów na godzinę, jednak w wersji fabrycznej, dopuszczonej do poruszania się po drogach wprowadzono ograniczenie do 350 km/h. Wyprodukowano tylko 375 sztuk tego hybrydowego auta, którego ceny zaczynają się od półtora miliona dolarów.

Według oficjalnych danych producenta, auto (przy ekonomicznej jeździe) spala tylko 8,3 litra benzyny na sto kilometrów. 8.

http://www.utal.pl/ramki-wypukle-3d.html remonty Warszawa http://www.taxiberlin24.pl/taxi-szczecin-berlin