ba-tarz

baszta rzemień
Pan Mikrofonik

Ustaliliśmy już, że elektroniczne zabawki budzą spore zainteresowanie dzieci i są swoistym znakiem czasów. Trzeba jednak podkreślić, że wciąż sporym uznaniem młodych ludzi cieszą się te rozwiązania, które są doskonale znane od lat i w różnych formach pojawiają się na rynku. Wszak zabawki wykorzystujące funkcje mikrofonu były dostępne już kilkanaście lat temu, choć wówczas należały one do grupy gadżetów dość drogich, po które mogła sięgnąć jedynie część dzieci. Obecnie sprawy mają się inaczej, ponieważ intensywna konkurencja pomiędzy wytwórcami sprawia, że w sklepach pojawiają się modele w niższych cenach.

Ciekawą propozycją jest produkt sygnowany marką E-EDU firmy Artyk. Interaktywny Pan Mikrofonik to świetne rozwinięcie koncepcji pierwszych zabawkowych mikrofonów. Nie tylko imituje on kształt prawdziwego atrybutu piosenkarzy, ale również daje dziecku spore możliwości kreatywnego wykorzystania dostępnych funkcji. Jest oczywiście sztandarowa opcja nagrywania własnego głosu, a następnie odsłuchiwania go.

Tym samym mikrofonik może posłużyć jako dziecięcy dyktafon – można go wykorzystać do zabawy w dziennikarza, co z pewnością pomoże rozwijać ciekawą pasję. Świetną innowacją, która odróżnia produkt Artyka od większości gadżetów tego typu, jest funkcja zmiany głosu. Nagraną wypowiedź można modulować, tak że przybierze zniekształconą formę. Poza tym można również odtwarzać melodyjki oraz zabawne dźwięki zapisane w pamięci Pana Mikrofonika.

Zabawka jest znakomitą propozycją dla chłopców i dziewczynek, którym podobają się elektroniczne przedmioty.

etyka.postep.edu.pl