ba-tarz

baszta rzemień
Polska Organizacja Franczyzodawców – co to takiego?

Działa ona od roku 2000, pomagając budować dobrze funkcjonujące, polskie przedsiębiorstwa. Polska Organizacja Franczyzodawców to animator polskiego rynku, który nastawiony jest na rozwój i pogłębianie sprawności biznesowej.

Zrzesza ona doświadczonych franczyzodawców, którzy dzięki nabytej w praktyce wiedzy i kwalifikacjom, mogą pomagać innym, którzy chcą rozpocząć swoją działalność. Polska Organizacja Franczyzodawców od 2010 roku jest członkiem Europejskiej Federacji Franczyzy, a od 2011 – Światowej Rady Franczyzy.

Celem organizacji jest pielęgnacja relacji między stronami, które podpisują umowę franczyzy, pomoc w sprawach prawnych oraz wsparcie na każdym etapie działalności. POF aranżuje konsultacje, szkolenia i konferencje, których zadaniem jest rozwijanie wiedzy biznesowej aktualnych i przyszłych franczyzodawców, jak i franczyzobiorców.

Franczyza w Polsce rozwija się bardzo prężnie, dlatego pomoc, jaka płynie od strony organizacji, jest niezwykle istotna dla dobrego funkcjonowania rynku.

www.outdooradventure.com.pl